Zrýchlili sme termín dodania. Objednávku odosielame maximálne do 12 hodín.
Doprava po Bratislave v deň objednania

Zdravotné a Ortopedické matrace 90x200 cm

Banner Banner
Showing 1 - 11 of 11 items

Matrac 90 x 200 cm je najbežnejší typ matraca na Slovensku. Nazýva sa aj „jednolôžko“. Je to dobrá veľkosť pre jednu dospelú osobu a zmestí sa do väčšiny spální. 

Matrace 90x200 najlepšie alebo najlacnejšie

Ak hľadáte najlepší matrac v rozmere 90x200 určite sa pozrite na naše ortopedické matrace: 

Mnohí naši zákazníci hľadajú aj najlacnejšie matrace 90x200. Medzi naše najlacnejšie matrace, ktoré si môžete u nás zakúpiť sú:

Matrac 90x200 vs 80x200

Výber správneho matraca je kľúčový pre kvalitný spánok a celkové zdravie. Pri rozhodovaní medzi matracom 90x200 cm a 80x200 cm treba zvážiť niekoľko faktorov:

Rozmer matraca 

 • 90x200 cm: najbežnejšia veľkosť pre jednolôžko a ponúka dostatok priestoru pre pohodlný spánok väčšine dospelých.

 • 80x200 cm: nazýva sa aj "úzke jednolôžko" a je vhodný pre: deti, menšie izby, postele s obmedzeným priestorom, matrace pre internát alebo matrace pre izby na prenájom. Pre niektorých dospelých sa môže zdať rozmer matraca 80x200 príliš úzky.

Kvalitné matrace 90X200 cm

Na slovenskom trhu je k dispozícii mnoho kvalitných matracov 90x200 cm a sme hrdí, že mnoho z nich nájdete u nás na eshope s možnosťou osobného odberu v Bratislave. 

Kvalitu matraca ovplyvňuje viacero faktorov, medzi najdôležitejšie patria: 

Materiály:

 • Penové matrace 90x200: existuje viacero typov peny, ako napríklad polyuretánová penapamäťová pena a latexová pena. Každý typ má svoje vlastné vlastnosti a výhody.

 • Pružinové matrace 90x200 sú známe svojou odolnosťou a podporou tela. Existuje viacero typov pružín, ako napríklad taštičkové pružiny.

 • Hybridné matrace: kombinujú penu a pružiny, čím ponúkajú výhody oboch typov matracov.

Najširšia ponuka kvalitných matracov 90x200 cm

V našom eshop nájdete množstvo typov matracov 90x200 a záleží už len na vás, či si vyberiete najlacnejšie alebo najkvalitnejšie matrace. Všetky matrace máme skladom, nech sa nachádzate kdekoľvek na Slovensku tak čakajte rýchle dodanie alebo si môžete matrac vyzdvihnúť aj osobne v Bratislave. 

Matrace do jednolôžkových aj manželských postelí

Existuje mnoho rôznych typov matracov, ktoré sa hodia do jednolôžkových aj manželských postelí. Medzi najbežnejšie typy patria:

Pre jednolôžkové postele sa hodia matrace: 80x200 cm, 90x200 cm, 

Manželské matrace: 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm

Matrace na bolesť chrbtice

Existuje mnoho rôznych typov matracov, ktoré môžu pomôcť pri bolestiach chrbta. Medzi najbežnejšie typy patria:

 • Penové matrace: sú vyrobené z rôznych typov peny, ako napríklad polyuretánová pena, pamäťová pena a latexová pena. Penové matrace sú známe svojim pohodlím a tlakovou úľavou.

 • Pružinové matrace: sú vyrobené z pružín, ktoré poskytujú podporu a odolnosť. Pružinové matrace sú dostupné v rôznych typoch, ako napríklad taštičkové pružiny.

 • Hybridné matrace: kombinujú penu a pružiny, čím ponúkajú výhody oboch typov matracov. Hybridné matrace sú známe svojim pohodlím, podporou a odolnosťou.

Pri výbere matraca na bolesť chrbta je dôležité zvážiť svoje individuálne potreby a preferencie. Medzi faktory, ktoré je potrebné zvážiť, patria:

 • Poloha pri spaní: ľudia, ktorí spia na boku, potrebujú matrac, ktorý je mäkší v oblasti ramien a bokov, zatiaľ čo ľudia, ktorí spia na chrbte, potrebujú matrac, ktorý je pevnejší v oblasti bedier.

 • Váha: ľudia, ktorí sú ťažší, potrebujú pevnejší matrac ako tí, ktorí sú ľahší.

 • Vaša bolesť chrbta: ak máte špecifické problémy s chrbtom, možno budete potrebovať matrac, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval podporu v konkrétnych oblastiach.

Ako dlho trvá dodanie?

Zrýchlili sme termín dodania. Objednávku odosielame maximálne do 12 hodín.

DOPRAVA matraca v BRATISLAVE V DEŇ OBJEDNANIA.