Zrýchlili sme termín dodania. Objednávku odosielame maximálne do 12 hodín.
Doprava po Bratislave v deň objednania

Sendvičové matrace

Banner Banner
Showing 1 - 6 of 6 items

Sendvičové matrace sú zložené z viacerých vrstiev pien. Vďaka tomu ponúkajú širokú škálu vlastností a rozmanitosť tvrdosti.

Výhody sendvičových matracov

Rozmanitosť matracov

Vďaka rôznym kombináciám, ktoré umožňuje vrstvenie pien, bežné hustoty a tuhosti samostatných pien možno zmiešať a vytvoriť tak jedinečné matrace, z ktorých si môže vybrať každý. 

Cenová dostupnosť 

Tieto materiály môžu vytvoriť toľko komfortných kombinácií, že by bolo cenovo nedostupné vyrábať ich všetky ako jedinú penu, ale pri použití štandardných materiálov vrstvených dohromady sú sendvičové matrace cenovo dostupné.

Komfort

Typická konštrukcia vrstveného matraca sa zvyčajne skladá z dvoch alebo viacerých vrstiev peny, pričom spodná časť je často hrubá základná vrstva, zatiaľ čo tenšie komfortné vrstvy sú umiestnené na vrchu, aby zmäkčili pevnejší základ matraca. 

Komfortné vrstvy, ktoré priamo ovplyvňujú pocit z matraca, sú navrhnuté tak, aby vám zabezpečili kvalitný a zdravý spánok. Používajú sa zvyčajne mäkšie, priliehavé materiály, ktoré okopírujú vaše telo, znížia protitlak, čím podporujú správne zarovanie chrbtice.

Vy sa tak môžete ráno zobudiť svieži a bez bolestí. 

Okrem odpruženia a odľahčenia tlaku môžu komfortné vrstvy izolovať pohyb, tlmiť hluk a regulovať teplotu. Slúžia tiež ako nevyhnutná bariéra medzi vaším telom a pevnejším podporným systémom v jadre matraca. Ich celkový výkon však závisí od materiálov, pevnosti a hrúbky.

Medzi najobľúbenejšie sendvičové matrace patrí luxusný matrac MASÁŽ RELAX 17 CM.

Ak viete, že sendvičový matrac je niečo, čo potrebujete, ale nie ste si istí, ktorý model si vybrať, radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás