Zrýchlili sme termín dodania. Objednávku odosielame maximálne do 12 hodín.
Doprava po Bratislave v deň objednania

Akcia – Matrace 1+1

Banner Banner
Showing 1 - 16 of 16 items

Matrace 1+1 zdarma

Matrace 1+1

Matrace 1+1 sú vhodbé pre všetkých, ktorý potrebujú 2 ks matracov za super ceny. 1+1 je azda najobľúbenejšia akcia na matrece. Ak pre seba a svojho partnera, pre hotely, pre deti alebo seniorov hľadáte vhodné matrace a chcete výrazne ušetriť, sú matrace 1 plus 1 tým najvýhodnejším variantom. V ponuke matracov 1+1 máme matrace z pur peny, taštičkové matrace, matrace z pamäťovej peny, matrace zo studenej penysendvičové matrace a ortopedické matrace.

Výhodná ponuka najžiadanejších matracov v akcii 1+1 bude najviac zaujímať rodiny. Ak kupujete matrac do manželských postelí, viac deťom naraz, matrace pre hostí, ak zariaďujete alebo obmieňate inventár ubytovacích zariadení sú matrace 1+1 tým najvýhodnejším variantom.

Do tejto akcie zaraďujeme najžiadanejšie matrace všetkých typov od najjednoduchších matracov z PUR peny, latexové matrace, cez matrace z komfortnej pamäťovej peny, sendvičové matrace spracované špičkovou technológiou so zónovaním aj bez, až po najkvalitnejšie ortopedické matrace a matrace de lux.

Matrace 1+1 aj na splátky

Potrebujete realizovať nákup viacerých matracov a finančne sa Vám to teraz vôbec nehodí. Nákupom vo výhodnej akcii 1+1 ušetríte a zároveň si u nás môžete dojednať nákup na splátky s minimálnym navýšením.

Prečo sú ceny matracov 1+1 tak výhodné? 

Matrac sa nekupuje zrovna každý deň. Mnoho ľudí si kupuje matrac v kamenných obchodoch, to má však nevýhodu v tom, že si tam za matrac často priplatia a tiež musia platiť v mnohých prípadoch nemalé peniaze za dopravu. Veľmi populárna je akcia matrace 1 + 1 zdarma. Tá je u e-shopov väčšinou samozrejmosťou, keď nakupujete tovar od určitej sumy.

Doprava matracov 1+1 

Zabezpečovať si prevoz matracov domov svojpomocne nie je dobrý nápad, väčšina ľudí totiž zistí, že ich vozidlo nie je dostatočne veľké a matrace sa do neho nezmestia. Matrac potom veľa ľudí rôzne ohýba a skladá. Takáto manipulácia je však u celého radu matracov veľmi nevhodná, pretože sa môžu poškodiť. Vždy je lepšie si nechať matrace doviezť. Ľudia často využívajú akciu matrac 1 + 1, pri ktorej majú zabezpečené, že im predajca matrac odvezie až domov. Je to pohodlné, ušetríte tým veľa času i starostí.

Vždy si radšej skontrolujte, že objednávate správny typ matraca a predovšetkým správny rozmer, aby ste potom nemuseli matrac vracať. Ako sa hovorí, dvakrát meraj a raz rež. V našom e-shope eco-matrace.sk je sekcia matrace 1 + 1, nájdete tu celú škálu matracov, ktoré do tejto sekcie spadajú. Mnoho ľudí nemá peňazí nazvyš a vždy sa oplatí ušetriť peniaze aj pri nákupe kvalitného matraca. Ak ste si doteraz nezakúpili matrac z toho dôvodu, že na ňu nebol dostatok financií, vďaka tejto akcii si môžete kúpiť oba matrace pre manželskú posteľ alebo pre ďalšieho človeka a tým ušetriť veľa peňazí. Môžete tiež dostať ku každému matracu darčeky.

Matrac sa vždy oplatí kupovať u špecialistov, ktorí svojmu sortimentu rozumejú, majú kvalitné produkty, rozumné ceny a zaistia vám mnoho výhod oproti konkurencii. Oplatí sa nekupovať matrace od prvého predajcu, ale vždy v e-shope, kde máte najlepší pomer ceny a kvality. Odborníci vám na webe môžu tiež poradiť so správnym výberom, aby ste kúpili naozaj taký matrac, aký potrebujete.

Najžiadanejšie matrace 1+1 rozmery

Štandardné a najčastejšie objednávané, rozmery matracov 1+1 sú: