Zrýchlili sme termín dodania. Objednávku odosielame maximálne do 12 hodín.
Doprava po Bratislave v deň objednania

Zdravotné a Ortopedické matrace

Banner Banner
Showing 1 - 11 of 11 items

Zdravotné matrace - prečo do nich investovať?

Kúpu tohto typu zvážte, ak:

  • trávite na lôžku viac ako 8 hodín denne

  • máte problémy s chrbticou prípadne s dýchaním

Zbaví vás bolestí chrbta a svalstva, či už nimi trpíte v dôsledku sedavého zamestnania, fyzickej záťaže, vyššieho veku alebo úrazu.

Vybranú matrac môžete mať doma ešte dnes a to bez príplatkov za prepravu! Viac informácií o dodaní tovaru zdarma sa dozviete v sekcii doprava!

Na čo si dať pozor pri nákupe zdravotných a ortopedických matracov?

Osobitnú pozornosť venujte kvalite prevedenia a náročnosti údržby matraca. Odporúčame zdravotné matrace pamäťovej peny, ktoré vyrovnajú chrbticu a znižujú tlak v bodoch najväčšieho zaťaženia. Zvoľte vzdušný materiál, cez ktorý dokáže dýchať matrac aj vaša pokožku. Cirkulácia vzduchu je dôležitá aj z hygienického hľadiska. Zdravé prostredie udržuje aj ochranný poťah matraca, ktorý by mal byť ľahko odnímateľný a prateľný.

Výber 12 najlepších zdravotných a ortopedických matracov.

Prezrite si náš prehľadný katalóg matracov, poprípade sa inšpirujte nasledujúcimi tipy! Tieto modely oceňujú naši zákazníci aj samotný lekári!

 

1. Ortopedický (zdravotný) matrac 80 x 200 cm

Tip: ZEUS ALOE VERA

Model strednej tuhosti je rozčlenený do 7 zón, ktorý zaručí optimálnu oporu chrbtice.

 

2. Ortopedický (zdravotný) matrac 90 x 200 cm

Tip: BORNEO

Stredný stupeň tuhosti a nosnosť až 150 kg! Tento produkt uspel aj v nezávislých testoch a kvalitatívne predstavuje špičku vo svojej cenovej skupine.

 

3. Ortopedický (zdravotný) matrac 120 x 200 cm

Tip: PARIS

Pružný sendvičový matrac z jednej strany tvorí masážna vrstva, z druhej klasická pena. Charakterizuje ho stupeň tuhosti H3.

4. Ortopedický (zdravotný) matrac 140 x 200 cm

Tip: DAKOTA PLUS

Charakterizuje ju pružinové, 9-zónové jadro. Každá jej strana ponúka iný stupeň tuhosti, možno ju preto podľa vlastných preferencií prevrátiť za účelom slabšej/silnejšej fixácie tela.

5. Ortopedický (zdravotný) matrac 160 x 200 cm

Tip: POSEJDON

Obojstranný, 7-zónový typ svojou výškou 22 cm predstavuje ideálne riešenie pre tých, čo chcú pri vstávaní uľaviť kĺbom. Obsahuje dosku z kokosových vlákien odolnú voči plesniam a roztočom.

6. Ortopedický (zdravotný) matrac 180 x 200 cm

Tip: NEPTUN

Obojstranný matrac s tuhšou kokosovou stranou a mäkšou masážnou časťou. Použitá veľmi elastická pena zaistí perfektnú anatomickú adaptáciu. Pre jej kvalitu ju odporúčajú aj lekári.

7. Ortopedický (zdravotný) matrac 80 x 200 cm

Tip: KONSUL

Sendvičový 7-zónový matrac z pamäťovej peny patrí k mäkším a nižším matracom našej ponuky. Užite si jej štruktúrovaný reliéf, alebo ju jednoducho otočte nahor hladkým povrchom.

8. Ortopedický (zdravotný) matrac 90 x 200 cm

Tip: FARAON - novinka!

Každá strana má iný povrch a odlišný stupeň tvrdosti. Použitá prémiová pena zaručuje jej odolnosť aj maximálnu priedušnosť.

9. Ortopedický (zdravotný) matrac 120 x 200 cm

Tip: PARIS PREMIUM

Vylepšená verzia matraca PARIS. Charakterizuje ju vyšší stupeň tuhosti – optimálny ako pre dospelých, tak dospievajúcu mládež. Excelentná priedušná pena garantuje chrbtici prirodzenú polohu a vám príjemný odpočinok.

10. Ortopedický (zdravotný) matrac 140 x 200 cm

Tip: AFRODITA

Maximálne tuhý sendvičový matrac z exkluzívnej vrúbkovanej peny. Umožní perfektnú cirkuláciu vzduchu, ešte komfortnejší spánok a bezpečné hygienické podmienky.

11. Ortopedický (zdravotný) matrac 160 x 200 cm

Tip: KONSUL PREMIUM

Výnimočne pohodlný sendvičový 7-zónový matrac z pamäťovej peny. Prispôsobí sa tlaku tela a pomôže uvoľniť svalstvo.

12. Ortopedický (zdravotný) matrac 180 x 200 cm

Tip: MASÁŽ RELAX

Prvotriedny model s nosnosťou 140 kg. Profilácia a elasticita použitej peny skvele uvoľňuje svalové napätie a zároveň poskytuje chrbtici nutnú podporu. Novo je tento matrac ešte odolnejší.

Vyberte si matrac na našom e-shope plného skvelých cenových ponúk! Pri nákupe od nás môžete dostať vankúš zadarmo!

Zdravotné matrace proti bolesti chrbtice - speciálna kategória

Zdravotné matrace pre bolesti chrbta

Tieto nepríjemné problémy často pramenia z príliš mäkkého povrchu či preležaného matraca. Poobzerajte sa po ortopedickom modeli vyššieho stupňa tuhosti z kokosových vlákien.

Tip: taštičkový matrac POSEJDON

Zdravotné matrace pro seniorov

Vo vyššom veku spravidla v posteli trávime viac času, preto by matrac pre seniorov mal byť priedušný a so schopnosťou dobre rozložiť váhu tela. Odporúčame zaobstarať mäkší a vyšší typ, ktorý uľahčí vstávanie. Hľadajte model s ľahko snímateľným poťahom, ktorý zjednoduší častejšie pranie.

Tip: Matrace MASÁŽ RELAX PREMIUM 25cm

Zdravotné matrace do 150 kg

Rovnako ako vaša chrbtica, aj matrac potrebuje oporu. Vyberte preto model s vysokou nosnosťou, ktorý si so záťažou poradí a riaďte si pri tom pravidlom: čím vyššie, lepšie lepšie!

Tip: Sendvičový matrac PARIS PREMIUM 20 CM

 

Neváhajte sa na nás obrátiť! Využite možnosti telefonickej konzultácie alebo nás kontaktujte prostredníctvom chatu. Náš tím preškolených profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami je tu pre vás!

Ponuka príslušenstva pre ortopedické a zdravotné matrace v akcii

Tyto typy matrací nepatří mezi ekonomické. Pokud se pro investici rozhodnete, zvažte i zakoupení chráničů pro výrazné prodloužení jejich životnosti . Vybírejte z naší pestré nabídky příslušenství za příznivé ceny!

Tieto typy matracov nepatria medzi ekonomické. Pokiaľ sa pre investíciu rozhodnete, zvážte aj zakúpenie chráničov matraca pre výrazné predĺženie ich životnosti. Vyberajte z našej pestrej ponuky príslušenstva za priaznivé ceny!