Zrýchlili sme termín dodania. Objednávku odosielame maximálne do 12 hodín.
Doprava po Bratislave v deň objednania

Chrániče na matrace

Banner Banner
Showing 1 - 2 of 2 items

Nie je nič horšie, než si znečistiť nový matrac za niekoľko tisíc. Nech je znečistenie akéhokoľvek typu, prestieradlo nemusí vždy zachytiť všetky nečistoty, najmä tekutiny sú veľkým problémom.

Chránič matraca by mal byť neoddeliteľnou súčasťou vášho posteľného vybavenia. Ak nepriepustný chránič matraca postriekate tekutinou, stačí ho jednoducho vyprať a opäť natiahnuť.

Plánujete nákup matraca alebo už vám jeden šťastne priviezli domov? Kvalitný matrac chceme pochopiteľne zachovať čo najdlhšie v najlepšom stave - je pohodlný a stál nás peniaze, preto si ho chceme udržať čistý a funkčný. Ako nám pomôže matracový chránič?

Chránič na matrac nezanedbateľne predĺži životnosť.

Matrac väčšinou predstavuje výraznejšiu investíciu, ktorá sa ale samozrejme dlhodobo nesmierne oplatí - prospejeme kvalite svojho spánku, zdraviu a tým pádom životnej spokojnosti.

O svoj matrac sa chceme starať čo najlepšie, aby nám dobre slúžil veľmi dlho. A čo si budeme hovoriť, väčšine z nás neslúži posteľ len k pokojnému spánku. Na matraci si čítame, sledujeme televíziu, hráme sa s deťmi alebo domácimi miláčikmi a prevádzkujeme ďalšie aktivity, pri ktorých môže matrac dôjsť k mechanickému poškodeniu.

Matracový chránič sa dokáže pohodlne vysporiadať s rôznymi mechanickými poškodeniami, ktoré môžu váš matrac stretnúť, a ušetriť vám tak veľa peňazí. Výmena matracového chrániča je totiž nepomerne lacnejšie ako zakúpenie celého nového matraca - matracový chránič na klasické jednolôžko 80 x 200 cm kúpite za desatinu ceny nového matraca.

Nepriepustné matracové chrániče ochránia pred znečistením.

Nič nenahradí ten príjemný pocit, keď sa po náročnom dni uložíme do čistej, príjemne voňajúcej postele. A chceme si svoje lôžko pochopiteľne udržať maximálne čisté. Pri spánku sa potíme, strácame vlasy, odumreté kožné bunky a podobne. Tiež také raňajky v posteli nemusia dopadnúť vždy podľa romantických predstáv a môže sa nám stať, že bude potrebné rozliatu kávu likvidovať ešte dlho.

Lôžkoviny nám môžu pomôcť zachytiť veľkú časť nečistôt, ale časom sa aj na ploche matraca nahromadí ich určité množstvo. Pokiaľ si zaobstaráte chránič matracov, jednoducho ho z postele stiahnete, dáte vyprať a vaše lôžko sa zase stane voňavou oázou pokojného spánku.

Ochrana matraca pre osoby so zdravotnými ťažkosťami.

Život nám bohužiaľ niekedy neprináša len radosti, ale aj ťažké situácie. Staráte sa o osobu, ktorá trpí inkontinenciou alebo ďalšími zdravotnými problémami? Alebo niekoho, kto je dlhodobo pripútaný na lôžko? Potom sami iste viete, že je pre vás kvalitný, ľahko snímateľný a nepriepustný chránič matraca z hygienických dôvodov jednoducho životnou nutnosťou. Ani zdravotné komplikácie v akomkoľvek veku by nemali znižovať kvalitu života a ohrozovať pocit dôstojnosti.

Dobrý matrac sa nekupuje na mesiac. Zvoľte si preto jeho chránič ako kvalitný nástroj, ktorý vám pomôže si jeho vlastnosti užiť čo najdlhšie a udrží ho po celý čas používania príjemne hygienicky čistý.