Zrýchlili sme termín dodania. Objednávku odosielame maximálne do 12 hodín.
Doprava po Bratislave v deň objednania

Matrace 1+1 90x200 cm

Banner Banner
Showing 1 - 16 of 16 items

Matrace 1+1 rozmer 90x200

MATRACE 1+1 s rozmerom 90x200 - dva kvalitné matrace za cenu jedného je úžasná matracová akcia, vďaka ktorej si môžete dopriať matrac za výhodnú akciovú cenu.

Dva kvalitné matrace v manželskej posteli sú niekedy lepšie ako jeden veľký. Zdravotný matrac 1+1 90x200 je ideálnym riešením, ak páry spia v rôznych polohách a vyhovuje im rozdielna tvrdosť matraca. Je to dobré riešenie kvôli nežiaducemu nočnému budeniu, hádzaniu sa partnera, ako aj jednoduchšej údržbe matraca. Vetranie a pravidelné otáčanie matracov 1+1 je fyzicky jednoduchšie a zvládnete to aj bez pomoci partnera.

V ponuke matracov 1+1 rozmeru 90x200 máme matrace z pur penytaštičkové matracematrace z pamäťovej penymatrace zo studenej peny,  sendvičové matrace a ortopedické matrace.

Široká ponuka kvalitných matracov 90x200 cm 1+1

Matrac rozmerov 90x200 cm patrí k najobľúbenejším matracom v našom e-shope s matracmi, pretože šírka 90 cm je pre jednolôžkovú posteľ oveľa pohodlnejšia ako bežná šírka matraca 80x200 cm. Matrac 90x200 sa používa aj pre manželské postele, ktoré majú priestor pre matrac 180x200 cm . Dva menšie matrace sú praktickejšie ako jeden so šírkou 180 cm.

Doprava matracov 1+1 rozmer 90x200

Zabezpečovať si prevoz matracov domov svojpomocne nie je dobrý nápad, väčšina ľudí totiž zistí, že ich vozidlo nie je dostatočne veľké a matrace sa do neho nezmestia. Matrac potom veľa ľudí rôzne ohýba a skladá. Takáto manipulácia je však u celého radu matracov veľmi nevhodná, pretože sa môžu poškodiť. Vždy je lepšie si nechať matrace doviezť. Ľudia často využívajú akciu matrac 1 + 1 zdarma, pri ktorej majú zabezpečené, že im predajca matrac odvezie až domov. Je to pohodlné, ušetríte tým veľa času i starostí.

Vždy si radšej skontrolujte, že objednávate správny typ matraca a predovšetkým správny rozmer, aby ste potom nemuseli matrac vracať. Ako sa hovorí, dvakrát meraj a raz rež. V našom e-shope eco-matrace.sk je sekcia matrace 1 + 1 zdarma, nájdete tu celú škálu matracov, ktoré do tejto sekcie spadajú. Mnoho ľudí nemá peňazí nazvyš a vždy sa oplatí ušetriť peniaze aj pri nákupe kvalitného matraca. Ak ste si doteraz nezakúpili matrac z toho dôvodu, že na ňu nebol dostatok financií, vďaka tejto akcii si môžete kúpiť oba matrace pre manželskú posteľ alebo pre ďalšieho človeka a tým ušetriť veľa peňazí. Môžete tiež dostať ku každému matracu darčeky.

Matrac sa vždy oplatí kupovať u špecialistov, ktorí svojmu sortimentu rozumejú, majú kvalitné produkty, rozumné ceny a zaistia vám mnoho výhod oproti konkurencii. Oplatí sa nekupovať matrace od prvého predajcu, ale vždy v e-shope, kde máte najlepší pomer ceny a kvality. Odborníci vám na webe môžu tiež poradiť so správnym výberom, aby ste kúpili naozaj taký matrac, aký potrebujete.

Zistite viac o tvrdosti matraca

Pri kúpe matraca existujú doslova tisíce možností. Mať možnosti je skvelé, na druhej strane môže nekonečný výber sťažiť rozhodovanie.

Jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere matraca je pohodlie. V tomto prípade pohodlie závisí od tvrdosti matraca, ide preto o jednu z kľúčových vlastností, ktorú je pred kúpou potrebné zvážiť. Nájdenie správnej tvrdosti je rozhodujúce pre kvalitný a zdravý spánok.

Tvrdosť alebo tuhosť matracov sa môže pohybovať na úrovni od veľmi mäkkých až po extra tvrdé. Zistite viac o tvrdosti matraca.